Aktuální plánované akce

25.9 – 30.9. | První přípravné podzimní soustředění na ledovci pro všechny

9.10. – 16.10. | Soustředění na ledovci, převážně pro A-team

25.10. – 31.10. | Soustředění na ledovci pro všechny

17.11. – 21.11. | Soustředění na ledovci pro všechny, pro A-team již od 13.11.

27.11. – 28.11. | Závody FIS JUN Pitztal

13.12 – 19.12. | Zimní soustředění ve Flachau pro všechny, pro A-team již od 9.12. začínající v Reiteralmu do 13.12.

*Termíny jsou orientační a řídí se dle aktuálních sněhových a dalších podmínek. Typicky může dojít ke změnám +- pár dní.

Celotýmová zimní soustředění

Každoročně pořádáme celotýmová soustředění na sněhu pro začátečníky i profíky. Výhodou těchto kempů je aktivní účast velkého počtu našich trenérů, kteří se svěřencům mohou věnovat, a možnost dětí zajezdit si ve větším kolektivu, porovnávat se a hecovat se vzájemně k lepším výkonům.

Listopad – Kaunertal/ Passo Stelvio

Prosinec – Flachau, Absolut park

Jaro – Flachau, Absolut park

Surf kempy

Jak máme rádi hory, tak máme rádi i oceán. Surfingu se někteří z nás věnují již 20 let a někteří pracovali jako surf koučové. Proč bysme tedy nejeli předat nějaké dovednosti z oceánu i dětem, které s námi brázdí kopce. Surf kempy pořádáme od roku 2018 ve Španělsku.

Srpen/Září – Zarautz

Letní soustředění

Letní soustředění bývá zpravidla začátkem srpna na Lipně. Je to takové tradiční protažení těla po flákačce v létě. Trénujeme, běháme, posilujeme, jezdíme na kolech, skejtech, chodíme lézt, bouldrovat, wakeboardit, chodíme po slacklajně, hrajeme hry a je to takové příjemné soustředění. Letní soustředění se datuje od roku 2014 a díky Kouďákům ho můžeme dělat za nízkých nákladů na skvělém místě v Horní Plané u Lipenské louže a je tak dostupné pro všechny, kdo by se s námi rádi vydali na akci. 🙂

Červenec/Srpen – Horní Planá