Aktuální plánované akce

*Termíny jsou orientační a řídí se dle aktuálních sněhových a dalších podmínek. Typicky může dojít ke změnám +- pár dní.

Celotýmová zimní soustředění

Každoročně pořádáme celotýmová soustředění na sněhu pro začátečníky i profíky. Výhodou těchto kempů je aktivní účast velkého počtu našich trenérů, kteří se svěřencům mohou věnovat, a možnost dětí zajezdit si ve větším kolektivu, porovnávat se a hecovat se vzájemně k lepším výkonům.

Listopad – Kaunertal/ Passo Stelvio/ Hintertux

Prosinec – Flachau, Absolut park

Jaro – Flachau, Absolut park/ Dvoračky

Surf kempy

Jak máme rádi hory, tak máme rádi i oceán. Surfingu se někteří z nás věnují již 20 let a někteří pracovali jako surf koučové. Proč bysme tedy nejeli předat nějaké dovednosti z oceánu i dětem, které s námi brázdí kopce. Surf kempy pořádáme od roku 2018 ve Španělsku.

Srpen/Září – Zarautz

Letní soustředění

Letní soustředění bývá zpravidla začátkem srpna. Je to takové tradiční protažení těla po flákačce v létě. Trénujeme, běháme, posilujeme, jezdíme na kolech, skejtech, chodíme lézt, bouldrovat, wakeboardit, chodíme po slacklajně, hrajeme hry a je to takové příjemné soustředění. Letní soustředění se datuje od roku 2014 a je tak dostupné pro všechny, kdo by se s námi rádi vydali na akci. 🙂

Červenec/Srpen